Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Password
be: Пароль

en: Import
be: Імпарт

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Comment ID
be: ID каментара

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Term name
be: Назоў тэрміна

en: Configuration
be: Налады

en: Term description
be: Апісанне тэрміна

en: Operation
be: Аперацыя

en: Created date
be: Дата стварэння

en: User status
be: Статус карыстальніка

en: About
be: Аб

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Author name
be: Iмя аўтара
