Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Password
bg: Парола

en: Import
bg: Импортирай

en: Total
bg: Общо

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Term name
bg: Термин

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Term description
bg: Описание на термина

en: Operation
bg: Действие

en: Execute
bg: Изпълни
