Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Total
ga: Iomlán

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne
