Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Password
jv: Sandhi

en: Import
jv: Ngimpor

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Comment ID
jv: ID Komèntar

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Term name
jv: Jeneng term

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Term description
jv: Katrangan tetembungan

en: Operation
jv: Operasi

en: About
jv: Ngenani
