Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Import
kk: Импорт

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Operation
kk: Операция
