Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Import
sq: Importo

en: Term name
sq: Emri i termit

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Operation
sq: Veprimi

en: About
sq: Informacione
