Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Import
am: አስመጣ

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት
