Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Comment ID
bo: དཔྱད་གཏམ་ཨང་རྟགས

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Term description
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་གསལ་བཤད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།
