Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Tags
fi: Tagit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Password
fi: Salasana

en: Import
fi: Tuo

en: Total
fi: Yhteensä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Comment ID
fi: Kommentin ID

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Term name
fi: Termin nimi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Term description
fi: Termin kuvaus

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: User status
fi: Käyttäjän tila

en: Usage
fi: Käyttö

en: Execute
fi: Suorita

en: Modified date
fi: Muokkauspäivämäärä

en: About
fi: Tietoja

en: Migration
fi: Migraatio

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Author email
fi: Kirjoittajan sähköpostiosoite

en: Author name
fi: Kirjoittajan nimi

en: Registration date
fi: Ensirekisteröinnin päivä
