Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Import
gu: આયાત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: User status
gu: વપરાશકર્તા સ્થિતિ

en: About
gu: વિશે

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Author name
gu: લેખકનું નામ
