Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Import
hy: Ներմուծել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը
