Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Password
ka: პაროლი

en: Import
ka: იმპორტი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Comment ID
ka: კომენტარის ID

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: User status
ka: მომხმარებლის სტატუსი

en: MIME type
ka: MIME ტიპი
