Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Execute
kn: ಕಾರ್ಯಗತಗೊಳಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
