Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Import
lt: Importuoti

en: Total
lt: Iš viso

en: User ID
lt: Nario ID

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: User status
lt: Nario būsena

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: About
lt: Apie

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Media Settings
lt: Media nustatymai
