Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Import
mr: आयात

en: Total
mr: एकूण

en: Configuration
mr: संरूपण
