Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Comment ID
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: About
my: အကြောင်း
