Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Password
se: Beassansátni

en: About
se: Birra
