Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
