Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Password
sk: Heslo

en: Import
sk: Importovať

en: Total
sk: Celkom

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Term description
sk: Popis výrazu

en: Operation
sk: Operácia

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Approval status
sk: Stav schválenia

en: Usage
sk: Využitie

en: Execute
sk: Spustiť

en: About
sk: Informácie o

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Author name
sk: Meno autora
