Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Password
sl: Geslo

en: Import
sl: Uvozi

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
