Wordpress to Drupal Migrate (1.0.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Categories
sr: Категорије

en: Password
sr: Лозинка

en: Import
sr: Увоз

en: Total
sr: Укупно

en: User ID
sr: ID корисника

en: MIME type
sr: MIME тип
