Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Password
af: Wagwoord

en: Import
af: Voer in

en: Term name
af: Termnaam

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Operation
af: Operasie
