Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Password
br: Ger-tremen

en: Import
br: Enporzh

en: About
br: Diwar-benn
