Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Password
bs: Lozinka

en: Import
bs: Uvezi

en: First name
bs: Ime

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Alt text
bs: Alt tekst
