Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Password
fil: Hudyat

en: Import
fil: Angkatin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Modified date
fil: Petsa ng pagbabago
