Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Tags
ht: Tag

en: Password
ht: Mo pas

en: Author name
ht: Non otè a
