Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Password
hu: Jelszó

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: Original URL
hu: Eredeti URL

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Imported
hu: Importált

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Comment ID
hu: Hozzászólás azonosítója

en: Parent menu item ID
hu: Szülő menüpont azonosítója

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: Term name
hu: Kifejezés neve

en: Configuration
hu: Beállítás

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Term description
hu: A kifejezés leírása

en: Operation
hu: Művelet

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Approval status
hu: Elfogadási állapot

en: Excerpt
hu: Szemelvény

en: User status
hu: Felhasználó állapota

en: Usage
hu: Használat

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Modified date
hu: Módosított dátum

en: About
hu: Leírás

en: Migration
hu: Költöztetés

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: Author email
hu: Szerző e-mail címe

en: Author ID
hu: Szerzőazonosító

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Media Settings
hu: Médiabeállítások

en: Unprocessed
hu: Feldolgozatlan

en: Author IP
hu: Szerző IP címe
