Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Import
km: នាំចូល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Comment ID
km: លេខ​សម្គាល់​មតិ​យោបល់

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Term name
km: ឈ្មោះ​របស់​ពាក្យ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Term description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​របស់​ពាក្យ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: About
km: អំពី

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME
