Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Tags
ms: Tag

en: Categories
ms: Kategori

en: Password
ms: Kata laluan

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Comment ID
ms: ID komen

en: Term ID
ms: ID Istilah

en: Term name
ms: Nama istilah

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Term description
ms: Huraian istilah

en: Operation
ms: Operasi

en: Execute
ms: Laksanakan

en: About
ms: Perihal

en: MIME type
ms: Jenis MIME
