Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Password
nn: Passord

en: Import
nn: Importer

en: Configuration
nn: Oppsett
