Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Import
os: Импорт
