Wordpress to Drupal Migrate (1.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Import
ur: درآمد کریں

en: MIME type
ur: MIME کی قسم
