Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Password
ast: Clave

en: Import
ast: Importar

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Comment ID
ast: ID del comentariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Term name
ast: Nome del términu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Operation
ast: Operación
