Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Tags
az: Teqlər

en: Password
az: Parol

en: Import
az: İmport

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: User status
az: İstifadəçi statusu

en: About
az: Haqqında

en: Migration
az: Miqrasiya

en: MIME type
az: MIME növü

en: Custom URL
az: Fərdi URL

en: Author name
az: Müəllif adı
