Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Import
bn: আমদানী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
