Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Tags
cy: Tagiau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Term ID
cy: ID Term

en: Term name
cy: Enw term

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Term description
cy: Disgrifiad term

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd
