Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Term name
dz: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།
