Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Comment ID
el: ID σχολίου

en: Term ID
el: ID όρου

en: Term name
el: Όνομα όρου

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Term description
el: Περιγραφή όρου

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Usage
el: Χρήση

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: About
el: Περί

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL

en: Author name
el: Όνομα συγγραφέα
