Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Password
eo: Pasvorto

en: Import
eo: Importu

en: Term name
eo: Termina nomo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: MIME type
eo: MIME-tipo
