Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Password
et: Parool

en: Import
et: Impordi

en: Total
et: Kokku

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: Configuration
et: Seadistus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Approval status
et: Heakskiidu olek

en: User status
et: Kasutaja staatus

en: Execute
et: Rakenda

en: About
et: Programmist

en: Migration
et: Migreerimine

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Author name
et: Autori nimi
