Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: Password
gl: Contrasinal

en: Import
gl: Importar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Comment ID
gl: ID do comentario

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Configuration
gl: Configuración

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Term description
gl: Descrición do termo

en: Operation
gl: Operación

en: Created date
gl: Data de creación

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Usage
gl: Uso

en: Execute
gl: Executar

en: About
gl: Información

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Custom URL
gl: URL personalizada

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Author IP
gl: IP do autor
