Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: Password
hr: Lozinka

en: Import
hr: Uvezi

en: Original URL
hr: Orginalni URL

en: Total
hr: Ukupno

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Comment ID
hr: ID komentara

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Configuration
hr: Postavke

en: Term description
hr: Opis termina

en: Operation
hr: Operacija

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Usage
hr: Upotreba

en: Execute
hr: Izvrši

en: Modified date
hr: Datum promjene

en: About
hr: Opis

en: MIME type
hr: MIME vrsta
