Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
