Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा

en: MIME type
ne: MIME प्रकार
