Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Categories
oc: Categorias

en: Password
oc: Senhal

en: Import
oc: Importar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Comment ID
oc: Identificant (ID) del comentari

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Term description
oc: Descripcion del tèrme

en: Operation
oc: Operacion

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Execute
oc: Executar

en: About
oc: A prepaus

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Custom URL
oc: URL personalizada
