Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Password
pl: Hasło

en: Import
pl: Importuj

en: Total
pl: Razem

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Comment ID
pl: ID komentarza

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Term name
pl: Nazwa terminu

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Term description
pl: Opis terminu

en: Operation
pl: Czynność

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Excerpt
pl: Fragment

en: User status
pl: Status użytkownika

en: Usage
pl: Użycie

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Modified date
pl: Zmodyfikowana data

en: About
pl: O stronie

en: Migration
pl: Migracja

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: Author email
pl: Email autora

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Rollback
pl: Cofnij
