Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Tags
ps: بچوي

en: Password
ps: پټ توری

en: Import
ps: واردول

en: Configuration
ps: سازول

en: User status
ps: غړي الت

en: About
ps: په اړه

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)
