Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Tags
ro: Etichete

en: Categories
ro: Categorii

en: Password
ro: Parolă

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Comment ID
ro: Id-ul comentariului

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Term name
ro: Numele termenului

en: Configuration
ro: Configurație

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Term description
ro: Descrierea termenului

en: Operation
ro: Operație

en: Created date
ro: Data creării

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: User status
ro: Statusul utilizatorului

en: Usage
ro: Utilizare

en: Execute
ro: Execută

en: Modified date
ro: Data modificării

en: About
ro: Despre

en: Migration
ro: Migrare

en: MIME type
ro: Tip MIME

en: Custom URL
ro: URL personalizat

en: Author name
ro: Nume autor
