Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Total
te: మొత్తం

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: About
te: గురించి
