Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Import
th: นำเข้า

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Comment ID
th: IDของความคิดเห็น

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: User status
th: สถานะของผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Author name
th: ชื่อผู้เขียน
